miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


ZASADY PRYWATNOŚCI

Przykładamy dużą wagę do ochrony powierzanych nam informacji i traktujemy je jako poufne, dane o firmach i osobach nigdy nie są przekazywane do firm i osób trzecich niezwiązanych z prowadzonymi projektami.


Szanowni Państwo wyrażając zgodę na zasady prywatności strony zgadzacie się na:

  • otrzymywanie okresowych wiadomości dotyczących aktualnych realizacji i aktywności firmy Agencja Impresaryjna Igo-Art dotyczących konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego.
  • otrzymywania okresowych niezamówionych ofert (także ofert mailowych) od firmy Agencja Impresaryjna Igo-Art. Wiadomości będą wysyłane tylko na adresy email podane przez Państwa w dowolnym formularzu dostępnym na naszej stronie internetowej i potwierdzone poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego w wiadomości aktywacyjnej.
  • otrzymywanie okresowych przypomnień z prośbą o aktywowanie lub trwałe usunięcie Państwa adresu email z naszego newslettera (dotyczy adresów email dodanych a nie aktywowanych).

Ponadto:
 
  • Z otrzymywania wiadomości email można zrezygnować w dowolnym momencie poprzez kliknięcie linku dezaktywującego dostępnego w każdej wiadomości z ofertą wysyłaną przez nas. Dane o Państwa adresie email zostaną wtedy trwale skasowane. Aby ponownie podać nam swój adres email należy wypełnić dowolny formularz na naszej stronie internetowej.


O czym najczęściej informujemy?
 

  • Nowe aktualizacje na stronie
  • Najnowsze informacje o konkursie
  • Ciekawe artykuły, publikacje, galerie
  • Konkursy i gadżety do zdobycia


Zapraszamy do aktywnego odwiedzania naszej strony!

baner_reklama-wl.png
baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
itaka_baner_950x150px_lato2021.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.