miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Zadbaj o siebie z Naturhouse Polska

« Przejdź do listy aktualności

Zadbaj o siebie z Naturhouse

Partnerem tegorocznych Wyborów Miss województwa łódzkiego jest Naturhouse Polska – największa sieć centrów dietetycznych, która dba o zdrową dietę Agaty Biernat – Miss Polonia 2017 oraz kandydatek w wyborach Miss Polonia 2018. Chociaż korzystanie z pomocy dietetyka kojarzy się zwykle z odchudzaniem, to specjaliści z Naturhouse oferują swoim podopiecznym znaczenie więcej. Przekonaj się, jak Ty w prosty sposób możesz zadbać o swoje zdrowie, piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Naturhouse 

Prawdziwy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki

Naturhouse to najbardziej rozpoznawalna marka w dziedzinie reedukacji żywieniowej i prowadzenia kompleksowych kuracji dietetycznych. Ich bogata oferta kierowana jest między innymi do osób, których dotychczasowy sposób odżywiania negatywnie wpłynął na jakość życia, zaczynając od pogorszenia samopoczucia, a skończywszy na problemach z nadwagą, otyłością lub ogólnym stanem zdrowia.

 

Czy Naturhouse jest dla mnie?

Odpowiedz sobie szczerze na kilka prostych pytań:

 • Chcesz schudnąć?

 • Nie wiesz, jak zredukować obwody dolnych partii ciała?

 • Walczysz z cellulitem?

 • Twoja skóra, włosy i paznokcie przyprawiają Cię o kompleksy?

 • Marzysz, aby wreszcie wyjść z niedowagi?

 • Czujesz, że musisz zadbać o swój układ pokarmowy?

 • Masz dość uzależnienia od słodyczy?

 • Chcesz poprawić funkcjonowanie swojej wątroby?

 • Masz skłonność do żylaków i „pajączków”?

 • Interesuje Cię detoks, ale boisz się przeprowadzić go samodzielnie?

 • Chcesz wreszcie zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze?

Jeśli przynajmniej na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmiała „TAK”, to tak samo brzmi odpowiedź na pierwsze pytanie – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w jednej z ponad 350 placówek Naturhouse na terenie naszego kraju. Jak to zrobić? Masz trzy możliwości do wyboru:

Jak to działa?

Niezależnie od powodu, który skłania Cię do skorzystania z pomocy dietetyka, nie musisz niczego się obawiać. Zasady działania w Centrach Dietetycznych Naturhouse są bardzo proste.

 • Pierwszy krok to wspomniana już bezpłatna konsultacja, w trakcie której dietetyk określi skład metaboliczny Twojego ciała (bezinwazyjne sprawdzenie poziomu tkanki tłuszczowej i ilości wody metabolicznej w organizmie, wyliczenie współczynnika BMI). Ty opowiesz o swoich oczekiwaniach i obecnych nawykach żywieniowych, a dietetyk przedstawi Ci, jaka kuracja byłaby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

 • Jeśli zdecydujesz się na podjęcie kuracji, nastąpi ustalenie indywidualnego planu dietetycznego, czyli wyznaczenie zbilansowanego, pełnowartościowego jadłospisu. Ponadto, dietetyk dobierze odpowiednie naturalne suplementy diety, które pozwolą Ci szybko i bezpiecznie osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

 • Ale nie musisz się obawiać, że teraz zostaniesz bez wsparcia. Cotygodniowe wizyty kontrolne pozwolą Ci na bieżąco śledzić Twoje postępy, a dietetyk udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania i podpowie, co jeszcze możesz zrobić, aby czuć się i wyglądać coraz lepiej.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, wzmocnić swój organizm, czy też przytyć lub poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci, dietetycy Naturhouse służą Ci swoją pomocą w każdej kwestii, która ma związek ze sposobem odżywiania – zaprasza Katarzyna Payerhin, dietetyk Naturhouse z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem – Pamiętajmy, że prawidłowa dieta to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia, a nasi specjaliści każdego dnia pomagają odkryć tę prawdę na nowo tysiącom Polaków.

A zatem – kiedy Ty idziesz na swoją pierwszą konsultację z dietetykiem Naturhouse?

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.