miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Warsztaty w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu

« Przejdź do listy aktualności

We wtorek, 24 sierpnia finalistki wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021 uczestniczyły w trzech warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która od lat jest Partnerem konkursu.
 
Pierwszy z nich przebiegał pod hasłem „Prawo na co dzień”. Podczas tego warsztatu dziewczęta poznały przepisy prawne, które są przydatne zarówno w życiu codziennym, jak i podczas kreowania marki osobistej.Na kolejnym warsztacie pt. „Zdrowe ciało” finalistki dowiedziały się, z jakich produktów można stworzyć wartościowe posiłki, a także nauczyły się przygotowywać zdrowe desery. Dziewczęta uczestniczyły również w warsztatach z makijażu, na których poznały m.in. makijażowe sztuczki.
 
Warsztaty te były częścią przygotowań dziewcząt do finału konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego, który odbędzie się już w niedzielę, 5 września w Teatrze Wielkim. Zapraszamy!!
 
fot. Michał Malinowski
baner-miss-polonia_950x150.jpg
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.