miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Warsztaty w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu

« Przejdź do listy aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, wieloletni Partner konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego, zorganizowała dla finalistek tegorocznych wyborów warsztaty pod hasłem „Wizerunek w biznesie”! 

W pierwszej części spotkania zzaproponowano uczestniczkom kilka ćwiczeń z zakresu pracy psychologiczno – pedagogicznej dotyczącej obszarów samopoznania, autorefleksji i poczucia własnej wartości. Poza tym temat zapreentowano sposoby na to jak radzić sobie ze stresem i jak przekuć porażkę w sukces, czyli co nas nie zabije, to nas wzmocni. 

Druga część warsztatów była poświęcona budowaniu wizerunku poprzez odpowiednią pielęgnację skóry oraz dobrany do wieku i typu urody makijaż. Zaprezentowano także delikatny i elegancki makijaż biznesowy odpowiedni zarówno na egzaminy, ważne spotkanie, czy rozmowę o pracę.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego spotkania!

fot. Piotr Pośpieszyński 

 

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.