miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Sylwia Jóźwiak została Miss Polonia Studentek Łodzi

« Przejdź do listy aktualności

Sylwia Jóźwiak, studentka I roku kosmetologii w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu została wybrana na Miss Polonia Studentek Łodzi 2014.

Sylwia ma 19 lat, 174cm wzrostu i wymiary 88-60-90. Jako nagrodę główną za wygraną w konkursie Sylwia otrzymała wyjazd na międzynarodowy konkurs piękności World Miss University (Miss Świata Studentek), który odbędzie się w styczniu 2015 w Seulu, Korea. Nagrodę ufundowała Agencja Impresaryjna Igo-Art, organizator konkursu.

Drugie miejsce zajęła Magdalena Michalak, tegoroczna Miss Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a trzecia była Anna Szklarczyk, Miss Uniwersytetu Medycznego. Tytuł Miss Publiczności przyznany w drodze głosowania sms przypadł w udziale Kai Winczyk, studentce Uniwersytetu Medycznego.

Organizatorzy konkursu przyznali także dzikie karty (wyróżnienia) dla: Aleksandry Murawskiej (Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu), Karoliny Lach (AHE), Patrycji Przepiórki (Politechnika Łódzka) i Kariny Baraniak (Politechnika Łódzka).

W części artystycznej wystąpili m.in. Marta Ławska - finalistka programu X Factor, Studio Tańca i Fitness reAKTYWACJA oraz skrzypek Grzegorz Carnas.

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.