miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Select Beauty - Partner Miss Polonia Województwa Łódzkiego

« Przejdź do listy aktualności

W centrum Łodzi, przy ul. Nowomiejskiej można znaleźć wyjątkowe miejsce, gabinet medycyny estetycznej Select Beauty. Od pierwszego kroku da się w nim poczuć potrzebę doskonalenia, uzewnętrzniania piękna i pozytywnych wibracji. To za sprawą dwóch czynników, pierwszym jest piękne wnętrze, zaprojektowane z dużym poczuciem estetyki. Drugim jest zaś uśmiechnięta i doświadczona kadra, która wprowadzi pacjenta nie tylko w dobry nastrój, ale swoim profesjonalizmem zapewni również poczucie bezpieczeństwa. 

Decydując się na odwiedziny w gabinecie, możecie tam spotkać wykwalifikowane kobiety, zarówno panie magister kosmetologii jak i lekarza medycyny estetycznej, które gotowe są, aby zadbać o Waszą cerę i ciało oraz pomóc w walce z niedoskonałościami.

Posiadają taką możliwość dzięki szerokiej ofercie, zaczynającej się od podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, kończąc na szeroko rozwiniętej medycynie estetycznej oraz technologiach hi-tech. Daje to dużą dowolność w wyborze najlepszego rozwiązania, odpowiadającego na potrzeby pacjenta. 

Salon w gronie swoich pacjentów ma zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Wszystkie zabiegi są dobierane indywidualnie, trzeba jednak przyznać, iż wśród mężczyzn króluje zabieg Thunder MT, czyli epilacja laserowa. Wyróżnia ją innowacyjność, wysoka skuteczność i to na czym panom często zależy bezbolesność. Mimo skojarzeń zabiegu depilacji z dyskomfortem, dzięki inwestycji w najlepszy sprzęt, w Select Beauty wspomniany zabieg jest komfortowy, a dodatkowo w porównaniu do innych technologii szybki w wykonaniu i czysty, gdyż nie wymaga woreczków z lodem czy nakładania żelu. 

Wśród pań zdecydowanie wyróżniają się zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, gdzie dzięki technologii DERMAPEN 4.0 można precyzyjnie dostarczyć cerze potrzebnych substancji. Zabieg uznawany jest za jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej, więc nie ma co się dziwić, że zyskał taką popularność. Na wyróżnienie zasługuje także wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym, która mimo swojego nieco ekscentrycznego nazewnictwa daje spektakularne efekty odmłodzenia i odświeżenia. Nie możemy przejść również obojętnie obok preparatu Nucleofill, biostymulatora tkankowego, który jest zdecydowanym faworytem wśród pacjentów potrzebujących silnej odbudowy, nawilżenia bądź liftingu. Działa na wspomnianych trzech płaszczyznach, więc można go uznać za najlepiej dopasowaną odpowiedź na potrzeby większości pacjentów.

Zmieniając nieco partię zabiegową, na specjalny ukłon zasługuje również zabieg modelujący ONDA DEKA, który kobiety pokochały od samego początku pojawienia się w salonie. Nie trzeba go specjalnie chwalić, gdyż fakt, że pomaga on w redukcji nawet opornej tkanki tłuszczowej, jest już wystarczającym powodem, który przekonuje setki osób do skorzystania z dobrodziejstw tego urządzenia. 

Select Beauty doskonale zna potrzeby swoich klientów. Mając na uwadze, że twarz jest wizytówką każdego z nas, zaś ładna sylwetka sprawia, że dobrze czujemy się we własnym ciele, salon dostarcza wiele wariantów pielęgnacji dostosowanej do indywidualnych predyspozycji.

Ponadto da się zauważyć w Select Beauty bardzo rozwiniętą wiedzę, która nie stanęła w miejscu kilka lat temu, tylko jest cały czas poszerzana. Uwidacznia się nie tylko w ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności, ale i w niegasnącej potrzebie dostarczenia klientom coraz to skuteczniejszych zabiegów i jeszcze lepiej działających preparatów.  Jednym z nich są PROXN i Ksantohumol. W poszukiwaniu skuteczniejszego antyoksydantu postawili na substancję, która ma aż 30-krotnie silniejsze działanie niż wit.C. Dzięki temu mogą jeszcze lepiej pomagać klientom cierpiącym na trądzik, czy atopowe lub łojotokowe zapalenie skóry.

Dobry specjalista to ten, który nie spoczywa na laurach, tylko wykorzystuje wszystkie dostępne możliwości, aby być jeszcze lepszym. Takich właśnie znajdziesz w Select Beauty! 

baner-miss-polonia_950x150.jpg
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.