miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Przed nami wielki finał konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021!

« Przejdź do listy aktualności

W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021 bierze udział 20 kandydatek z całego regionu. Jedna z nich zostanie 16tą w historii laureatką konkursu i przejmie koronę z rąk Klaudii Plesiak, aktualnie panującej Miss! Tegoroczna gala finałowa odbędzie się w niedzielę, 5 września o godzinie 20:00 w Teatrze Wielkim w Łodzi.

W trakcie gali, którą poprowadzi Mateusz Hładki finalistki zaprezentują się w kilku pokazach mody: sukniach wieczorowych i ślubnych Atelier Moniki Jankowskiej, kolekcji casualowej projektu Beaty Frankowskiej, sukienkach koktajlowych od Angeliki Józefczyk, kostiumach kąpielowych Gabbiano i kolekcji od Lanta Collection. O fryzury kandydatek zadba salon Dominika Garczyńskiego, a kreatorem makijaży jest Delia Cosmetics. 

Nie zabraknie także występów muzycznych. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi wystąpi Filip Lato ze swoimi największymi hitami jak „Krawiec” czy „Piątek noc”. Na sali zasiądą również zdobywczynie tytułu Miss Polonia: Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020, Barbara Tatara - Miss Polonia 2007, Karina Wojciechowska - Miss Polonia 1991 czy Beata Stelmaszczyk - Pustelnik - Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2011. Najpiękniejsze Polki będą członkiniami jury, które dokona wyboru nowej Miss. 

Tradycyjnie także widzowie mogą wybrać swoją Miss Publiczności 2021. Głosowanie sms potrwa do 5 września, do godziny 21:00. Kandydatka z największą ilością smsów otrzyma ten zaszczytny tytuł i prawo do udziału w Półfinale Miss Polonia 2021 w Warszawie.

Chcesz uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i zasiąść na widowni? Zapraszamy do kontaktu i nabycia biletów na galę! Wszelkie informacje pod adresem info@misspolonia.com.pl

baner-miss-polonia_950x150.jpg
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.