miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Przed nami finał 15. edycji Miss Polonia Województwa Łódzkiego

« Przejdź do listy aktualności

W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020 bierze udział 18 kandydatek z całego regionu. Jedna z nich zostanie 15tą w historii laureatką konkursu i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej, aktualnie panującej Miss Polonia! Tegoroczna gala finałowa odbędzie się 12 września w Teatrze Wielkim w Łodzi.


„Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że mimo panującej w kraju pandemii i obostrzeń udało nam się zorganizować jubileuszową galę Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Na pewno nie byłoby to możliwe bez wsparcia wieloletnich Partnerów i przyjaciół konkursu, a przede wszystkim Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Dzięki temu dowiedliśmy, że aktywność i działanie w życiu jest dla nas bardzo istotne.” - mówi Jagoda Piątek - Włodarczyk, Dyrektor Konkursu Miss Polonia i właściciel agencji IGO-ART z Łodzi.


W trakcie gali, którą poprowadzą Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019 i Mateusz Hładki finalistki zaprezentują się w kilku pokazach mody: sukienkach koktajlowych Domu Mody Skórska, kostiumach kąpielowych Gabbiano, kolekcji Patrycji Plesiak, sukniach wieczorowych projektu Teresy Kopias, kolekcji Gorsenia i suknia ślubnych Galerii La Perle. O fryzury kandydatek zadba David Bernat Hair Design, a kreatorem makijaży jest marka Golden Rose.

Nie zabraknie także występów muzycznych. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi wystąpi Natalia Zastępa, Sami Harb oraz Milena Sadowska - Miss Polonia 2018, która niedawno zasiliła ekipę programu „Jaka tomelodia”. Na sali nie zabraknie także zdobywczyń tytułu Miss Polonia sprzed lat: Agata Biernat - Miss Polonia 2017, Barbara Tatara - Miss Polonia 2007, Karina Wojciechowska - Miss Polonia 1991. Najpiękniejsze Polki zasiądą w jury, które dokona wyboru nowej Miss.

Tradycyjnie także widzowie będą mogli wybrać swoją Miss Publiczności 2020. Głosowanie sms potrwa od 29 sierpnia aż do 12 września, do godziny 21:00. Kandydatka z największą ilością smsów otrzyma ten zaszczytny tytuł i prawo do udziału w Półfinale Miss Polonia 2020 w Warszawie.

 

Bilety na galę finałową Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020 są juz dostępne! Więcej informacji pod adresem info@misspolonia.com.pl

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.