miss polonia województwa łódzkiego


miniiiiiiiii.jpg

Natalia Piguła w top15 Miss Intercontinental

Informacja prasowa: Natalia Piguła znalazła się w finałowej 15 konkursu Miss Intercontinental 2013. Finałowa gala odbyła się 14 grudnia w Magdeburgu, Niemcy.


oceń:
0.0
pigula-misss-intercontinental-maly.jpg

Natalia Piguła reprezentuje Polskę w Miss Intercontinental

Informacja prasowa: Polską reprezentantką w konkursie Miss Intercontinental 2013 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012 i finalistka ogólnopolskiego finału Miss Polonia, Natalia Piguła z Łodzi.


oceń:
0.0
studmini.jpg

Konferencja prasowa Miss Polonia Studentek Łodzi 2013

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2013 z udziałem wszystkich finalistek wyborów oraz przedstawicielami uczelni. 8 maja 2013 (środa), godzina 10:00, Aula Minor Politechniki Łódzkiej, ul. Skorupki 10/12 Łódź.


oceń:
0.0
1a.jpg

Materiał prasowy dla mediów: W sobotę finał Miss Polonia

Już w najbliższą sobotę, 2 lutego o godz. 20:10 odbędzie się finał Miss Polonia. Nową Miss wybiorą telewidzowie w drodze głosowania sms. Nasza reprezentantka, 18 letnia Natalia Piguła z Łodzi, Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012 na gali wystąpi z numerem 10!


oceń:
0.0
press1.jpg

Materiał prasowy dla mediów: Łodzianka w finale Miss Polonia

Już 2 lutego 2013 poznamy nową Miss Polonia. Wśród 20 finalistek konkursu jest nasza reprezentantka, Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012, Natalia Piguła. Łodzianka na finale wystąpi z numerem 10! Konkurs będzie transmitowany w TVP 2 od godz. 20.10. 


oceń:
0.0
2_5.jpg

Najnowsze publikacje o konkursie Miss Polonia w dziale Media o nas

Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej aktualnymi publikacjami na temat wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Wszystkie materiały dostępne są w dziale Media o nas. Już wkrótce będą dostępne materiały prasowe do pobrania dla dziennikarzy w zakładce pressroom.


oceń:
0.0
Archiwum pressroom »
image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.