miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Moda na Łódź! OFF Piotrkowska Center otwiera się na branżę fashion

« Przejdź do listy aktualności

OFF Piotrkowska Center, miejsce o kultowym już statusie na mapie Łodzi, wznosi się na wyższy poziom doświadczeń. Tętniący życiem teren dawnej fabryki Ramischa zazieleni się i wzbogaci o nowe powierzchnie dedykowane branży fashion. Niebanalny budynek FERN skusi najemców i ich klientów m.in. unikatowym pasażem mody oraz ogólnodostępnym rooftopem.

Dawniej: tkalnie, przędzalnie, magazyny. Dziś: bary i klubokawiarnie, restauracje z niebanalną kuchnią, sklepy koncepcyjne prowadzone przez unikatowe marki, biura i pracownie projektantów mody, designerów i architektów, a do tego legendarny klub muzyczny DOM. OFF Piotrkowska Center w Łodzi, miejsce uznane przez czytelników magazynu National Geographic Traveler za jeden z 7 Nowych Cudów Polski, jeszcze mocniej otwiera się na przemysł modowy!

Teren dawnej fabryki Ramischa przyciąga dziś marki stawiające na unikatowość i autentyczność. Znajdziemy tu m.in. salon optyczny GLOOMY SUNDAY czy sklep Pan Tu Nie Stał – koncepty, których nie znajdziemy w typowej galerii handlowej. Równie dobrze w klimatycznych murach odnajdują się projektanci. Patrycja Plesiak-Fugiel i Katarzyna Dacyszyn to wschodzące gwiazdy świata mody, które na „OFFie” znajdują nie tylko przestrzeń do tworzenia i prezentowania swoich kolekcji, lecz także wsparcie w organizacji pokazów, warsztatów i innych wydarzeń dla miłośników branży fashion.

Łódzkie zagłębie mody

Nowy budynek FERN uzupełni pierzeję zrewitalizowanych kamienic przy głównym deptaku miasta, stanowiąc tym samym doskonałą propozycję dla firm z branży mody, designu, wyposażenia wnętrz oraz health & beauty. W budynku mieścić się będzie ponad 3,6 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej, ulokowanej w podziemiu, na parterze oraz na pierwszym piętrze.

W charakterystycznych dla przestrzeni kontenerach morskich znajdzie się miejsce na butiki, showroomy, pop-up store’y i pracownie projektantów. Miłośniczki wysokich obcasów będą mogły poruszać się pomiędzy nimi swobodnie, spacerując pierwszą w Łodzi szpilkostradą – specjalnie wyrównaną nawierzchnią, która uzupełni charakterystyczną trylinkę „OFFa”.

Kontenery, wraz z większymi lokalami handlowo-usługowymi zachęcającymi do zakupów z witryn zarówno od strony ulicy Piotrkowskiej, jak i przyszłego pasażu, utworzą w reprezentacyjnej części miasta prawdziwe zagłębie mody!

Wyższy poziom doświadczeń

Budynek FERN wyniesie reprezentacyjny fragment miasta na kompletnie nowy poziom, dosłownie i w przenośni. Na jego dachu powstanie bowiem pierwszy publiczny rooftop na ulicy Piotrkowskiej. Ogólnodostępna przestrzeń z otwartym do późnych godzin klubem muzycznym, restauracją, strefą relaksu z leżakami, kinem letnim i tarasem widokowym... Słowem: podniebny chillout w klimacie OFFa, w samym sercu Łodzi!

Klienci dojadą do sklepów komfortowo komunikacją miejską (3 minuty spacerem od centrum przesiadkowego) lub samochodem, który będzie można zostawić na parkingu wielopoziomowym budowanym na terenie OFFa. W ramach inwestycji powstanie 222 miejsc parkingowych dla gości i najemców.

Łódź zawsze żyła modą. Obok dawnej przędzalni i tkalni wyrobów bawełnianych powstanie więc miejsce skrojone pod udane zakupy – podkreśla Monika Hryniewicz, Head of Leasing w firmie OPG Property Professionals. – Obiekt będzie mógł pomieścić zarówno flagowe sklepy czołowych marek odzieżowych, jak i salony lokalnych projektantów. Do dyspozycji najemców oddajemy przestrzeń pod jednym z najmodniejszych adresów w Łodzi – dodaje specjalistka odpowiedzialna za komercjalizację inwestycji.

Więcej informacji o dostępnych powierzchniach na wynajem: www.piotrkowskacenter.pl.

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.