miss polonia województwa łódzkiego


MISS 2016

AGATA DRYWA

Finał: 23 czerwca 2016, rynek łódzkiej Manufaktury

I wicemiss – Paulina Rułka, Łódź
II wicemiss – Aleksandra Śmiałkowska, Stryków
III wicemiss - Paulina Rudowska, Pabianice
IV wicemiss - Marlena Michalczyk, Wolbórz

Biografia: Jestem tegoroczną Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Pochodzę ze Szczecina, jednak w chwili obecnej mieszkam w Stambule.

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i pracuję jako modelka oraz model scout. Moja praca związana z modelingiem pozwala mi na wiele podróży po świecie.

W przyszłości chciałabym otworzyć własną agencję modelek, bądź pracować w mediach. Chciałabym związać moją pracę z podróżowaniem - moim największym hobby. Mówię w sześciu językach obcych, jestem miłośniczką sportu oraz pasjonuję się modą.

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ lubię podejmować nowe wyzwania i traktuję ten etap w moim życiu jako nowe doświadczenie, oraz możliwość rozwoju. 

Idealna Miss to według mnie naturalna, inteligentna i nowoczesna kobieta, która chętnie pomaga innym. To osoba komunikatywna, naładowana pozytywną energią, pełna gracji i wdzięku.

Wymiary: 90-60-91 | wzrost 174 cm

Sukcesy: tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016 | TOP10 konkursu Miss Polonia 2016

image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.