miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


MISS 2010

ZUZANNA BRZEZIŃSKA

Finał: 5 czerwca 2010, Filharmonia Łódzka

I wicemiss - Adrianna Wojciechowska, Łódź
II wicemiss - Katarzyna Kuziemska, Łódź

Biografia: Zdobywając koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego Zuzanna Brzezińska była 22 letnią studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Jej zainteresowania to teatr i literatura współczesna. Od kilku lat pracuje jako modelka. W przyszłości chce założyć własną agencję modelek. Jak sama mówi w konkursie wzięła udział dla zabawy, ale także dla zdobycia nowych doświadczeń i sprawdzenia się w nowej roli.

Wymiary: 90-60-90 | wzrost 176cm

Sukcesy: tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010 | 5 miejsce w ogólnopolskim finale Miss Polonia 2010 | 4 miejsce w międzynarodowym konkursie piękności Top Model Of The World 2011 oraz Nagroda za najlepszą suknię wieczorową

Ciekawostki: Zuzanna jest pierwszą blondynką w koronie Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.