miss polonia województwa łódzkiego


MISS 2007

BARBARA TATARA

Finał: 10 czerwca 2007, Filharmonia Łódzka

I wicemiss - Izabela Wilczek, Pabianice
II wicemiss - Marta Kaczmarczyk, Koluszki

Biografia: Zdobywając koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego Barbara Tatara była 23 letnia studentką filologii słowiańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Basia interesuje się kinem, książką, baletem, teatrem. Zna pięć języków: angielski, niemiecki, rosyjski, serbski oraz bułgarski. Jak sama mówi wiadomość o tym, że wygrała konkurs doszła do niej dopiero po kilku godzinach od finału, na gali nie wiedziała jak zareagować i nie umiała zebrać myśli po odczytaniu decyzji jury. Jako Miss Polonia promowała Łódź na Targach w Mediolanie i Berlinie jako Europejską Stolicę Kultury 2016. Pojawiła się na bilbordach kampanii związanej z promocją rodzinnego miasta. Została twarzą marki Seat, Teresa Kopias oraz Silica. Zwiedziła wiele krajów globu: Filipiny, Niemcy, Australia, Włochy, Wietnam, Kanada.

Wymiary: 88-62-92 | wzrost 176cm

Sukcesy: tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2007 | tytuł Miss Polonia w ogólnopolskim finale Miss Polonia 2007 | top15 Miss Bikini w międzynarodowym konkursie Miss Earth 2007 na Filipinach | reprezentowanie Polski w międzynarodowym konkursie Miss Universe 2008 w Wietnamie

Ciekawostki: Barbara jest zodiakalną rybą urodzoną 29 lutego. W czasie swojego panowania jako Miss Polonia hucznie obchodziła swoje "6 urodziny". | Wielu osobom przypomina znaną aktorkę Catherine Zeta - Jones. | Jest pierwszą łodzianką w historii, która wygrała konkurs Miss Polonia.

image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.