miss polonia województwa łódzkiego


MISS 2006

KAROLINA MIKUTA

Finał: 21 kwietnia 2006, Teatr Muzyczny w Łodzi

I wicemiss - Marta Paczuska, Łódź
II wicemiss - Agnieszka Wieteska, Pabianice

Biografia: Zdobywając koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego Karolina Mikuta była 18 letnią uczennica 2 klasy I LO w Łodzi. W ciągu roku panowania wzięła udział w: kilkunastu sesjach zdjęciowych (głównie dla firm odzieżowych m.in.: Teresy Kopias), kilku programach telewizyjnych, radiowych, udzielała licznych wywiadów prasowych. Była gościem wielu imprez na terenie całego województwa (akcje charytatywne, imprezy w Manufakturze, koncerty, targi makijażu, Festiwal Dialogu Czterech Kultur, współpraca z fundacjami) W lipcu 2006, Karolina wraz z 4 łodziankami reprezentowała nasz region na półfinałach konkursu Miss Polonia w Warszawie. Jak mówi sama Karolina konkurs nauczył ją pewnej kobiecości oraz stała się bardziej pewna siebie - "Kiedyś nie zwracałam uwagi na pewne rzeczy, nie przywiązywałam zbytniej uwagi do ubioru, makijażu teraz to się zmieniło. Zawsze byłam uczennicą w mundurku, a po konkursie stałam się kobietą".

Wymiary: 85-59-88 | wzrost 172cm

Sukcesy: tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2006 oraz Miss Media

Ciekawostki: Karolina dopiero podczas prób do gali finałowej Miss Polonia Województwa Łódzkiego nauczyła się chodzić na szpilkach. | Agnieszka Wieteska (II wicemiss) reprezentowała nasz region w ogólnopolskim finale Miss Polonia gdzie znalazła się w top10.

image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.