miss polonia województwa łódzkiego


NEWS

Miss Polonia Województwa Łódzkiego dla WOŚP

« Przejdź do listy aktualności

W minioną niedzielę, 28 stycznia, staliśmy ramię w ramię z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 32. Finału. Nasze stoisko w Manufakturze w Łodzi było miejscem pełnym uśmiechów, dobroci i wsparcia dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Przy naszym stoisku honorowo pojawiły się TOP 3 Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022. Julia Rychlik, Martyna Mendelska i Alicja Adamiak, które swoją obecnością dodawały blasku temu wyjątkowemu wydarzeniu. Działyśmy razem, bo wiemy, że piękno ma wielką moc - zarówno w świecie mody, jak i w działaniach charytatywnych.

Wspólnie z marką Ziaja, partnerem naszego konkursu, przygotowaliśmy dla wszystkich wrzucających do puszki niezwykłe upominki. Ale to nie wszystko! Dzięki wsparciu ekipy z salonu Dominika Garczyńskiego i umiejętnościom Moniki Kuźnickiej, każdy mógł odświeżyć swoją fryzurę lub podkreślić urodę profesjonalnym makijażem.

Na rotundzie Manufaktury odbywały się emocjonujące licytacje na rzecz WOŚP, a my nie mogliśmy pozostać obojętni. Przeznaczyliśmy na nie naszyjnik inspirowany koroną Miss Poloniavoucher na dowolną usługę w salonie Dominika Garczyńskiegoprzepiękny bukiet od kwiaciarni Queensland oraz zestawy marki Ziaja.

Dzięki hojności i zaangażowaniu wszystkich, udało nam się zebrać sporą kwotę. Wszystkie zebrane fundusze trafią tam, gdzie są najbardziej potrzebne, i na pewno przyniosą ulgę tym, którzy borykają się z trudnościami.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, wspierając nasze zaangażowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia i razem stworzyć coś pięknego dla innych. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!

image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.