miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Miss Polonia na Jarmarku Wojewódzkim w Atlas Arena

« Przejdź do listy aktualności

7 września nasza Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2013, Agata Bryl była gościem Mixera Regionalnego 2013 w Atlas Arenie, gdzie w towarzystwie Marszałka Województwa Łódzkiego, Pana Witolda Stępnia zwiedzała stanowiska miast i gmin naszego regionu. Na tę okazję założyła sukienkę z najnowszej kolekcji Atelier Arkadiusz Taraska.

Moc atrakcji dla zwiedzających tegoroczny Mixer Regionalny Łódzkie 2013 przygotowali wystawcy z całego regionu łódzkiego jak i zaprzyjaźnione województwa. Były degustacje wspaniałych potraw regionalnych i miodów z kilkudziesięciu pasiek.   - Mixer to doroczna okazja do prezentacji miast, gmin, powiatów, instytucji i organizacji naszego regionu. W tym roku teren wokół hali rozbrzmiewał muzyką ludową, a wnętrze młodzieżową oraz piosenkami Marka Grechuty. Spotkaliście tu także łaskich lotników, łódzkich harcerzy oraz ludowych twórców i wiejskie gospodynie w strojach barwnych jak nasze województwo. Na turystyczne szlaki zapraszały nasze gminy i zaprzyjaźnione z Łódzkiem województwa oraz regiony partnerskie. A od konkursów, prezentacji i niespodzianek aż kręciło się w głowie – podsumowuje Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego. W trym roku w części wystawienniczej prezentowało się ponad 60 wystawców z całego regionu. Zachęcali do próbowania i kupowania przysmaków – wędlin, serów, ciast, miodów, soków. Nie brakowało owoców z sadów naszego regionu.

 

źródło www.lodzkie.pl

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.