miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Miss Polonia kwestuje na Starym Cmentarzu w Łodzi

« Przejdź do listy aktualności

W dniach 31 października - 2 listopada 2014 r. odbyła się tegoroczna na Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej w Łodzi. W dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu kwestowała Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Magdalena Michalak.

Była to jubileuszowa XX. kwesta. Po raz kolejny przez 3 dni na cmentarzu można było spotkać kwestarzy, którzy zbierali do oznaczonych puszek datki na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków na trzech częściach cmentarza. Wzorem lat ubiegłych 10 % zebranej 1 listopada kwoty zostało przeznaczone na kolejne etapy prac przy odnawianiu kaplicy rodziny Scheiblerów.

Podczas XX Kwesty na Starym Cmentarzu w ciągu trzech dni jej trwania zebrano 106.182,92 zł. Dzięki Państwa hojności zostaną w najbliższym roku poddane konserwacji kolejne pomniki nagrobne.

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.