miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


IGO-ART

Organizatorem Miss Polonia Województwa Łódzkiego jest Agencja IGO-ART

IGO-ART istnieje od 2006 i zajmuje się realizacją pokazów mody, wydarzeń modowych, konkursów piękności. Jesteśmy organizatorami i producentami konkursu THE LOOK OF THE YEAR POLSKA i konkursu MISS POLONIA.

Tworzymy i organizujemy wydarzenia na najwyższym poziomie. W każdej swojej realizacji cenimy sobie profesjonalizm i kreatywność. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonym rozwiązaniom zawsze możemy być pewni sukcesu i powodzenia danej realizacji. Działamy kompleksowo niezależnie od skali przedsięwzięcia.

Naszą agencję tworzy grupa kreatywnych ludzi. Nasze zaangażowanie, indywidualne podejście do projektu jest gwarancją sukcesu. Zdobyty doświadczenie pozwala nam na odważne decyzje i wprowadzanie nowych rozwiązań. W każdej naszej realizacji bierzemy odpowiedzialność za efekt końcowy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Agencja Impresaryjna IGO-ART
ul. Tymienieckiego 25C loft 321
90-350 Łódź

tel. +48 | 698157505

www.igo-art.net
baner-miss-polonia_950x150.jpg
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.