miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Konferencja przed wylotem Kasi na Miss Model Of The World

« Przejdź do listy aktualności

9 października w Cafe Loft odbyła się konferencja prasowa przed wylotem polskiej reprezentantki, Kasi Włodarek na międzynarodowy konkurs piękności Miss Model of The World 2015. Kasia wylatuje do Chin już w najbliższy poniedziałek, 12 października.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele partnerów wyjazdu Kasi: Pan Paweł Okrasa – Burmistrz Wielunia, Pan Tomasz Prośniak – Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Pani Urszula Sypniewska – Golden Rose oraz Jagoda Piątek – Włodarczyk – właściciel IGO-ART. Zdjęcia z konferencji znajdują się TUTAJ.

Projektantką sukni finałowej naszej Miss jest Maja Kotecka. Jedwabną suknię w kolorze fuksji zdobią złote dodatki biżuteryjne. Natomiast strój narodowy utrzymany w kolorach flagi narodowej – bieli i czerwieni – przygotowała na konkurs Aldona Konieczna. O garderobę Kasi Włodarek na konkurs dba także marka Desprado London.

 Konkurs Miss Model Of The World 2015 odbywa się od 1988r. W tym roku odbędzie się 25 edycja tego wydarzenia, którą zakończy wielki finał w chińskim Shenzhen już 30 października. W wyborach weźmie udział prawie 100 kandydatek z całego świata. 

Kasia Włodarek przed odlotem odbyła sesję zdjęciową, którą obejrzeć można TUTAJ

Partnerem wyjazdu Katarzyny Włodarek na konkurs Miss Model Of The World 2015 jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

  • Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego jest partnerem wyjazdu na Miss Model Of The World

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.