miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Kasia Włodarek II Vice Miss w Finale Miss World Poland

« Przejdź do listy aktualności

5 października podczas uroczystej Gali Innowatory WPROST 2015 odbył się pierwszy finał konkursu Miss World Poland, będący jedynymi, bezpośrednimi eliminacjami do konkursu Miss Świata. Spośród 14 finalistek jury wybrało zwyciężczynię, która już 19 grudnia będzie reprezentowała Polskę podczas wyborów Miss Świata w chińskim mieście Sanya.

Tytuł najpiękniejszej i prawo udziału w konkursie Miss Świata zdobyła Marta Pałucka z Sopotu. I vice Miss została Natalia Tomczyk, II vice Miss – Katarzyna Włodarek z Wielunia, która na gali wystąpiła z numerem 13. Kasia w tym roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i otrzymała tytuł lekarza medycyny. W przyszłości chciałaby pracować z dziećmi, dlatego planuje podjęcie specjalizacji z kardiologii bądź neurologii dziecięcej. Czas spędza aktywnie, regularnie chodzi na siłownię, jeździ na rowerze, a zimą na łyżwach i nartach. Jej pasją, która daje jej nie tylko dużo frajdy, ale także pomaga w dbaniu o sylwetkę jest pole dance. W wolnych chwilach uczy się rysunku, uwielbia także literaturę.

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.