miss polonia województwa łódzkiego


NEWS

Kampania Miss Polonia z sercem dla Milanka - akcja charytatywna

« Przejdź do listy aktualności

Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata - może zmienić świat dla tej jednej osoby! Serca najpiękniejszych Polek skradł malutki chłopczyk z Żor, a poznawszy jego historię walki o życie odłożyły piękne korony i prosto z duszy płynąca potrzeba pomocy i wrażliwość na cierpienie przynagliła je do czynienia dobra.

Kim jest Milanek? To bardzo dzielny wojownik, który każdego dnia walczy ze swoim wrogiem - OSTRĄ BIAŁACZKĄ LIMFOBLASTYCZNĄ, chorobą nowotworową, która odebrała mu już dzieciństwo i która chce odebrać życie.

Milanek ma tylko 4 latka. Jego życie dopiero się rozpoczyna… Powinien cieszyć się pięknym dzieciństwem, bawić ze swoją młodszą siostrzyczką Mią. Zasypiać w swoim łóżeczku i w ramionach Mamy, a nie na szpitalnej sali, otulony kablami maszyn i wężykami, w których płynie chemia. Powinien każdego dnia bawić się z Tatą – swoim bohaterem, a nie sam być tym bohaterem.

Milanek, choć chemioterapię znosił bardzo źle, to jednak każdego dnia dzielnie walczył ze swoim wrogiem- ostrą białaczką limfoblastyczną - chorobą nowotworową, która odebrała mu już dzieciństwo i która chce odebrać życie. Dziś Milanek jest już po przeszczepie szpiku. Choć daje on ogromną nadzieję, to jednak walka nadal trwa, a jej koszty są niestety bardzo wysokie.

Kampania Miss Polonia Z Sercem dla Milanka wraz z Fundacją Dzięki Tobie wspólne działają dla pozyskania środków finansowych na dalsze leczenie, które pozwoli zakończyć walkę Milanka o życie ZWYCIĘSTWEM.

Wierzymy, że są wśród nas ludzie, którzy potrafią dzielić się tym największym darem – wielkim sercem! Najpiękniejsze Polki swoim ogromnym zaangażowaniem w pomoc dla Milanka dały żywe świadectwo słowom: "Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach."

Laureatki najstarszego konkursu piękności w Polsce od lat działają w imię idei „Piękna z przesłaniem”. Miss Polonia to kobieta nie tylko piękna, ale również inteligentna, elokwentna, która nie jest obojętna na pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Miss Polonia aktywnie wspiera działalność charytatywną i społeczną na wielu płaszczyznach. Tym razem swoją kampanię, wraz z organizatorami konkursu, Agencją IGO-ART, dedykują małemu wielkiemu bohaterowi – MILANKOWI.

LINK https://www.siepomaga.pl/miss-polonia-dla-milanka

Dziękujemy za każdą wpłatę! Ratujmy Milanka!

image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.