miss polonia województwa łódzkiego


NEWS

Julia Rychlik została Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022

« Przejdź do listy aktualności

Piękny wieczór i wielkie emocje za nami! Znamy nową Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022! Finał konkursu, który odbył się 17 grudnia w Monopolis, wygrała Julia Rychlik, studentka pielęgniarstwa i kosmetologii z Łodzi. Tegoroczna gala miala wyjątkową, świąteczną oprawę oraz szczytny cel! 

I Wicemiss została Martyna Mendelska z Łodzi, a tytuł II Wicemiss powędrował do Alicji Adamiak z Piątku! Ulubienicą widzów okazała się Oliwia Szydłowska, która w głosowaniu SMS została wybrana na Miss Publiczności! Nagrodę od Partnera konkursu - Kliniki Select Beauty, wręczono Julii Rychlik. Dzikie karty, uprawniające do startu w Półfinale Miss Polonia otrzymały również Antonina Piotrowska, Aleksandra Orłowska i Ameiia Janiszewska.

W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego wzięło udział 16 kandydatek z całego regionu, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach i castingu online. Gala była utrzymana w klimacie świątecznym, zarówno muzycznie, scenograficznie jak i stylizacyjnie. Organizatorem wydarzenia od 2006 roku jest agencja IGO-ART.

W trakcie gali, którą poprowadzili Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022 i Mateusz Szymkowiak, finalistki zaprezentowały się w kilku pokazach mody: sukniach wieczorowych i ślubnych Atelier Moniki Jankowskiej, kolekcji projektu Beaty Frankowskiej Follow Me, sukienkach koktajlowych od Monnari, kostiumach kąpielowych Gabbiano, kolekcji casual MMK by Mimi oraz bieliźnie nocnej Silk Milk. O fryzury kandydatek zadbał salon Dominika Garczyńskiego, a kreatorem makijaży była Szkoła Anagra.

Nie zabrało także występów muzycznych. Na scenie Monopolis w Łodzi wystąpiła Katarzyna Łaska ze swoimi największymi hitami jak „Mam tę moc" czy „Chcę uwierzyć snom” oraz tancerze Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi. Na sali zasiadły również zdobywczynie tytułu Miss Polonia: Julia Baryga - II Wicemiss Polonia 2022, Barbara Tatara - Miss Polonia 2007, Karina Wojciechowska - Miss Polonia 1991. Najpiękniejsze Polki były członkiniami jury, które dokonało wyboru nowej Miss. 

Najważniejszą częścią tegorocznej gali Miss Polonia Woj. Łódzkiego 2022 była akcja charytatywna "Miss Polonia z sercem dla Milanka" zorganizowana dla podopiecznego fundacji Dzieki Tobie. Kim jest Milanek? To bardzo dzielny wojownik, który każdego dnia walczy ze swoim wrogiem - OSTRĄ BIAŁACZKĄ LIMFOBLASTYCZNĄ, chorobą nowotworową, która odebrała mu już dzieciństwo i która chce odebrać życie.
 
W trakcie finału konkursu została zorganizowana aukcja świątecznych pierników przygotowanych przez wszystkie finalistki wyborów. Pierniki powstały w trakcie warsztatów w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która od wielu lat jest Partnerem Konkursu. W trakcie aukcji udało się zebrać 13,5 tysiąca złotych, a w ramach całej zbiórki już blisko 26 tysięcy złotych, a to nie koniec! 
 
fot. Mikołaj Kołaczek
image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.