miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Golden Rose Partnerem konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego

« Przejdź do listy aktualności

Marka Golden Rose dostępna jest na polskim rynku już od wielu lat. W swojej ofercie ma bogaty wybór produktów do makijażu i paznokci. Początkowo znana była głównie z lakierów do paznokci, z czasem jednak zyskała ogromną popularność dzięki kultowym płynnym, matowym pomadkom do ust, które od razu podbiły serca klientek. Od jakiegoś czasu marka kojarzona jest również dzięki podkładom i pudrom, które stanowią podstawę do wykonania różnorodnych makijaży.
 
Każdego roku marka poszerza swoją ofertę o kolejne nowości wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek. Nowe produkty są coraz bardziej innowacyjne i dopasowane do potrzeb klientek jak np. produkty z serii HD, które doskonale odbijają światło, dając efekt instagramowego filtra czy produkt łączący w sobie funkcję podkładu i korektora w jednym.
 
Dzięki swojej wielozadaniowości kosmetyki sprawdzą się nie tylko w przygotowaniu codziennego makijażu, ale także podczas sesji zdjęciowych. Seria HD wzbogacona została o różnego rodzaju dobroczynne składniki, jak np. witaminy czy filtry, dzięki którym sięgając po podkład czy korektor możemy jednocześnie zapewnić skórze nawilżenie i ochronę przed szkodliwymi promieniami UV.
baner_reklama-wl.png
baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
itaka_baner_950x150px_lato2021.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.