miss polonia województwa łódzkiego


NEWS

Gmina Stryków Partnerem Konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego

« Przejdź do listy aktualności

Gmina Stryków położona jest w samym sercu Polski i posiada jedną z najlepszych lokalizacji w kraju. To właśnie tutaj usytuowane jest skrzyżowanie dwóch najważniejszych autostrad środkowoeuropejskich w kraju: A1 i A2, co przyczynia się do dynamicznego rozwoju gminy. Na ponad 600 ha ulokowało się już wielu krajowych i światowych liderów. Swoje inwestycje posadowiły tu firmy m.in. z branż: logistycznej, kurierskiej, motoryzacyjnej, budowlanej, farmaceutycznej, innowacyjnych technologii spożywczej, telekomunikacyjnej i wielu innych. Część z nich działa w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Mając na względzie rosnące zainteresowanie inwestorów, w planie zagospodarowania przestrzennego pozostało jeszcze ok. 1350 ha pod tereny inwestycyjne, które w większości posiadają dostęp do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, energetycznej i gazowej.

Duża powierzchnia terenów przemysłowych zbalansowana jest atrakcjami przyrodniczymi w postaci fragmentu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich oraz czterema większymi kompleksami leśnymi i przepływającą przez gminę rzekę Moszczenicę. Gmina Stryków może pochwalić się również bogatą infrastrukturą rekreacyjną w postaci boisk, placów zabaw i zewnętrznych siłowni oraz kompleksu sportowo-rekreacyjnego nad strykowskim zalewem z plażą i infrastrukturą towarzyszącą. Godnym uwagi są odbywające się na terenie gminy widowiskowe Międzynarodowe Motocrossowe Mistrzostwa Polski oraz największe zawody triathlonie w województwie łódzkim - Triathlon Stryków.

Rosnąca liczba sprzedanych terenów inwestycyjnych i dojeżdżających do firm pracowników to duży potencjał w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Gmina Stryków zaprasza inwestorów z branży mieszkaniowej, w szczególności idących w kierunku tworzenia nowych osiedli łączących w sobie komfort życia z szacunkiem dla przyrody i środowiska. 

www.strykow.pl

 

ZDJĘCIA: 3Photo Michał Mikuła, Airone.Pro Michał Szelest

image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.