miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego zwiedzają region z ŁKA

« Przejdź do listy aktualności

Już 12 września w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się gala finałowa 15 edycji wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020. Organizatorem konkursu jest agencja IGO-ART, a Partnerem regionalnym Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Aktualnie trwają próby choreografii do gali, przymiarki kolekcji, spotkania i konsultacje z wizażystami i fryzjerami, czy treningi na siłowni. W ramach chwili wytchnienia od przygotowań do konkursu kandydatki na Miss Polonia Województwa Łódzkiego miały niebywałą okazję udać się na niezapomnianą wycieczkę Łódzką Koleją Aglomeracyjną! 

Dziewczyny razem z ŁKA odwiedziły piękne zakątki naszego regionu. Zaczynając swoją przygodę od Dworca Łódź Fabryczna, uczestniczki zwiedziły Arboretum w Rogowie, Dworzec Kolejowy w Skierniewicach oraz mogły nauczyć się wypiekać placki w Skansenie Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim! Było komfortowo, bezpiecznie, a najpiękniejsze mieszkanki województwa wszędzie dotarły na czas! 

W sobotę poznamy zwyciężczynię konkursu, która zostanie wybrana podczas wielkiej, jubileuszowej gali. Na finale kandydatki zaprezentują się w aż siedmiu pokazach mody, m.in. sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach ślubnych i wieczorowych. Wśród muzycznych gwiazd wieczoru wystąpią po raz pierwszy w Łodzi Natalia Zastępa, gość zza oceanu Sami Harb oraz Milena Sadowska - Miss Polonia 2018. Finał poprowadzą Karolina Bielawska, łodzianka, aktualnie panująca Miss Polonia 2019 oraz Mateusz Hładki.

 

fot. Michał Malinowski & Piotr Pośpieszyński


baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.