miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego w klinice Excellence Place

« Przejdź do listy aktualności

Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 rozpoczęły przygotowania do gali finałowej 13. edycji konkursu, która odbędzie się już 17 czerwca na rynku łódzkiej Manufaktury.
 
W ostatnim czasie wzięły udział w warsztatach kosmetyczno-pielęgnacyjnych w Klinice Excellence Place w Łodzi. Podczas spotkania specjaliści przeprowadzili diagnostykę cery wszystkich kandydatek oraz wykonali liczne zabiegi z zakresu kosmetologii, modelowania sylwetki i medycyny estetycznej. Z pewnością pomoże im to w jeszcze lepszej prezentacji w trakcie czerwcowego finału.
 
"Bardzo się cieszymy, że najpiękniejsze mieszkanki naszego regionu dbają o swoją urodę w Excellence Place. Nasz zespół postarał się aby kandydatki do tytułu Miss Polonia poczuły się jeszcze piękniej!" - mówi Karolina Chrobot, kosmetolog i menadżer kliniki. Na dniach ruszy także konkurs internetowy w którym zostanie wybrana Miss Polonia Excellence Place. Już teraz zachęcamy do głosowania na swoje faworytki!
 
W finale Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 weźmie udział 21 kandydatek z całego regionu m.in. Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Opoczna, Łasku, Zduńskiej Woli. Zaprezentują się one w kilku pokazach, m.in. sukniach ślubnych projektu Agaty Wojtkiewicz. W jury konkursu zasiądą m.in. Agata Biernat, Miss Polonia 2017 i Izabella Krzan, Miss Polonia 2016.
 
fot. Filip Mazurkiewicz
 
baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.