miss polonia województwa łódzkiego


NEWS

Finał Miss Polonia Województwa Łódzkiego już 17 grudnia!

« Przejdź do listy aktualności

Już 17 grudnia w Scenie Monopolis w Łodzi odbędzie się finał 17. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022. Będzie to wyjątkowa odsłona konkursu bo zorganizowana w świątecznym klimacie i scenerii, ze względu na bliskość terminu Bożego Narodzenia i połączona z akcją charytatywną na rzecz 4-letniego Milanka chorującego na białaczkę. 

Galę finałową poprowadzą Miss Polonia 2022, Krystyna Sokołowksa i Mateusz Szymkowiak. Na scenie zobaczymy 17 kandydatek w kreacjach projektu Moniki Jankowskiej oraz marek Monnari, MMK, Silk Milk, Beata Frankowska Follow Me i Gabbiano. Dla łódzkiej publiczności w Monopolis wystąpi Kasia Łaska w specjalnym, świątecznym repertuarze oraz tancerze Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi.  

Cały finał tegorocznej edycji Miss Polonia Województwa Łódzkiego dedykujemy dzielnemu wojownikowi i bohaterowi - Milankowi. Zachęcamy do wsparcia akcji Miss Polonia z sercem da Milanka, link do kampanii: https://www.siepomaga.pl/miss-polonia-dla-milanka

  • fot. Patryk Śpiewak, suknia: Monika Jankowska

na zdjęciu: Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021 i II Wicemiss Polonia 2022, Julia Baryga

autor zdjęcia: Patryk Śpiewak / projektantka sukni: Monika Jankowska

projekt-bez-tytulu.png
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.