miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Backstage sesji Miss Polonia Studentek Łodzi

« Przejdź do listy aktualności

Rozpoczęły się przygotowania do gali finałowej 7. edycji konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2016. Gala wyborów odbędzie się 21 maja 2016r. w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi. Organizatorem konkursu jest Agencja IGO-ART.

W konkursie biorze udział 16 kandydatek - reprezentantek wszystkich łódzkich uczelni publicznych jak i prywatnych: Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Łódzkiego, Akademii Sztuk Pięknych, Politechniki Łódzkiej, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

W ostatnim czasie odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa wszystkich uczestniczek wyborów Miss Polonia Studentek Łodzi 2016. Za makijaże dziewczyn odpowiada marka Delia Cosmetics, za fryzury Studio Fryzjerskie Unique, natomiast kolekcję sukienek na sesję przygotowała marka By Mielczarkowski. Efekty sesji zdjęciowej zaprezentujemy wkrótce! Sesja zdjęciowa dostępna TUTAJ.

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.