miss polonia województwa łódzkiego


NEWS

Australian Gold jest liderem na rynku balsamów do opalania od ponad 30 lat.

« Przejdź do listy aktualności

Australian Gold jest liderem na rynku balsamów do opalania od ponad 30 lat. Najlepsze (naturalne) bronzery, doskonała pielęgnacja skóry, silne formuły przeciwstarzeniowe, świeże zapachy - krótko mówiąc, piękny tropikalny kolor wakacyjny i zmaksymalizowana pielęgnacja skóry w krótkim czasie. Australian Gold oferuje balsamy dla każdego rodzaju skóry i w przystępnej cenie. Produkt dostępny w większości profesjonalnych solariów.

Od wielu lat Australian Gold jest również najszybciej rozwijającą się marką produktów do ochrony przeciwsłonecznej. Od SPF 6 do SPF 50, z naturalnymi bronzerami lub bez, z dużą ilością wysokiej jakości składników pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych. Co więcej, oceniany jako SPF o najprzyjemniejszym zapachu wakacji. Dostępny w większości profesjonalnych solariów oraz w większych aptekach, drogeriach i perfumeriach.

 

image001.jpg
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.