miss polonia województwa łódzkiego


NEWS

AHE w Łodzi Partnerem Konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego

« Przejdź do listy aktualności

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi jest najstarszą łódzką uczelnią niepubliczną. Od 30 lat stawiamy na kształcenie postaw kreatywnych i rozwijanie wyobraźni studentów.

Nasi absolwenci są gotowi do podejmowania wyzwań i zmieniania świata. Akademia to idealne miejsce dla tych, którzy wymagają więcej. Szeroka oferta AHE obejmuje 24 kierunki i ponad 100 specjalności.

Wolność i kreatywność
Naszymi wartościami są wolność, kreatywność i rozwój. Zawsze chcieliśmy dawać studentom coś więcej. To nasza misja, którą realizujemy od początku powstania Uczelni. Doskonale rozumiemy, że wiedza przekazywana w trakcie kształcenia to jedno, lecz najważniejsza jest praktyka i rozwój umiejętności miękkich. Dlatego rozszerzyliśmy program nauczania o sześć wyjątkowych szkoleń przygotowujących naszych studentów do świadomego kreowania przyszłości. Jak to robimy? Stawiając przed nimi realne wyzwania do rozwiązania. Dzięki temu potrafią bez problemu reagować na dynamiczną rzeczywistości, a wykształcone umiejętności wykorzystują w życiu i prowadzeniu własnego biznesu.

Kariera już na studiach
Otwartość uczelni i jej współpraca z biznesem to nasz kolejny atut. Współpracujemy ściśle z ponad 100 firmami i organizacjami, wspólnie tworząc program kształcenia, ale także dając studentom dostęp do najnowszych technologii. Do dyspozycji studentów oddaliśmy też nowoczesne pracownie, m.in. kosmetologiczną, dietetyczną, językową, sale baletowe, studio filmowo-telewizyjne Arterion czy Centrum Symulacji Medycznej. To właśnie w tych przestrzeniach nasi studenci szlifują swoje umiejętności praktyczne pod okiem ekspertów. Skuteczność naszych metod zna już ponad 90000 zadowolonych absolwentów AHE w Łodzi.

Pionierzy w kształceniu zdalnym
Studenci AHE mają możliwość studiowania on-line za pośrednictwem Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego. Uczymy on-line już ponad 20 lat. W bogatej ofercie PUW znajdą się studia I stopnia (licencjackie i inżynierskie), studia II stopnia (magisterskie), studia podyplomowe. Polski Uniwersytet Wirtualny zajmuje się promowaniem nowoczesnych metod nauki. W ramach tych działań tworzymy swoiste centrum kompetencyjne w zakresie metodyki, technologii i organizacji e-edukacji. Między innymi dzięki temu, nasi studenci bez kłopotu przeszli na naukę zdalną w czasie pandemii.

Poznaj AHE i dowiedz się więcej: www.ahe.lodz.pl

projekt-bez-tytulu.png
baner-miss-polonia_950x150.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.