miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Agata Bryl na Miss Intercontinental 2015

« Przejdź do listy aktualności

Sukces Agaty Bryl w konkursie Miss Intercontinental 2015

Polska reprezentantka w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2015, 20 letnia Agata Bryl z Konstantynowa Łódzkiego zdobyła ogromny sukces podczas finału wyborów, który odbył się w Magdeburgu, w Niemczech. Nasza Miss znalazła się w ścisłym finale (TOP16) pokonując tym samym kandydatki z ponad 50 krajów świata!

Agata Bryl jest zdobywczynią tytułu Miss Województwa Łódzkiego 2013. Ma 20 lat, 174cm wzrostu i wymiary 82-60-86. Aktualnie mieszka w Warszawie. Od kilku lat pracuje jako modelka. Była na zagranicznych kontraktach m.in. w Japonii, Tajlandii, USA, Chinach, Mediolanie. Interesuje się wizażem, kulturą Japonii oraz rysunkiem artystycznym.

Podczas gali finałowej w Niemczech nasza Miss zaprezentowała się w sukni narodowej projektu Patrycji Plesiak, sukni wieczorowej autorstwa Magdaleny Michalak, sukience koktajlowej marki BY MIELCZARKOWSKI oraz kostiumie kąpielowym MADORA.

Konkurs Miss Intercontinental, organizowany od 44 lat, jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie. Tegoroczną edycję wygrała reprezentantka Rosji, Valentina Rasulova.

Partnerzy wyjazdu na Miss Intercontinental 2015: By Mielczarkowski, Madora, LuckyLunch, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Centrum Urody E. & J. Myśkiewicz, Prohair by bednarska, Satall Mitsubishi

fot: Stefan Turobin

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.