miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Agata Bryl gościem "Narodowego czytania" w łódzkim ZOO

« Przejdź do listy aktualności

7 września w łódzkim ZOO odbyła się kolejna edycja akcji "Narodowe czytanie". Tym razem spotkanie poświęcone było twórczości Aleksandra Fredry. Gościem wydarzenia była Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2013, Agata Bryl, która przeczytała dzieciom wiersz "Cygan i Baba" Na tę okazję nasza Miss wybrała bluzkę z najnowszej, jesiennej kolekcji Atelier Arkadiusz Taraska.

W ubiegłym roku Prezydent RP Bronisław Komorowski zainicjował „Narodowe Czytanie”, akcję publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Czytanie zostało nazwane „narodowym”, aby podkreślić jego powszechny i egalitarny charakter. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości.

W pierwszej edycji akcji w wielu miastach Polski osobistości lokalnego życia kulturalnego, społecznego i politycznego czytały w przestrzeni miejskiej fragmenty „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Promująca czytelnictwo akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem publiczności i mediów.

baner_reklama-wl.png
itaka_baner_lato21_950x150px_v2.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

DOŁĄCZ DO NAS:
fb yt
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.