miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Zapraszamy na galę Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017

« Przejdź do listy aktualności

Już w piątek, 30 czerwca na scenie na rynku łódzkiej Manufaktury odbędzie się gala finałowa 12. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017!

W finale weźmie udział 17 finalistek, reprezentantek m.in. Łodzi, Ozorkowa, Kutna, Głowna, Bełchatowa, Opoczna, Konstantynowa Łódzkiego, Tuszyna i Pabianic. Kandydatki zaprezentują się w 6 pokazach: kolekcja Fabryki Rajstop Adrian, kostiumy kąpielowe Gabbiano, kolekcja marki Lanta i w kolekcjach projektantów: Marty Kuszyńskiej, Patrycji Plesiak i Jarosława Ewerta. 

W części artystycznej zobaczymy recital Sarsy oraz występ Karoliny Artymowicz, która zaśpiewa swój najnowszy singiel „Dalej”. Galę poprowadzi dziennikarz TVN, Mateusz Hładki. W jury gali zasiądą m.in. Izabella Krzan – Miss Polonia 2016 oraz Agata Drywa – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016.

Która z finalistek otrzyma koronę Najpiękniejszej? Zapraszamy na galę finałową do Manufaktury już w piątek od godziny 20.00!

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.