miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Za kulisami sesji zdjęciowej Miss Polonia Województwa Łódzkiego

« Przejdź do listy aktualności

Rozpoczęły się przygotowania do finału Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Gala wyborów 13. edycji konkursu odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca na rynku łódzkiej Manufaktury. W konkursie weźmie udział 21 finalistek.

W minionym tygodniu najpiękniejsze reprezentantki naszego regionu, wśród nich m.in. mieszkanki Łasku, Opoczna, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego czy Łowicza wzięły udział w oficjalnej sesji zdjęciowej. Dziewczęta stanęły przed obiektywem Magdaleny Michalak, która w 2014 roku sama wygrała wybory Miss Polonia Województwa Łódzkiego. „Inspiracją do sesji był wiosenno-letni klimat. Chciałam pokazać dziewczyny w jak najbardziej naturalnym ujęciu, wśród pastelowych kolorów i kwiatów” – mówi Magdalena Michalak.

O piękne fryzury i włosy finalistek dba zespół Dawida Bernata, stylisty fryzur, który pracował m.in. przy międzynarodowych wyborach Miss Universe w USA i Rosji. Makijażami najpiękniejszych łodzianek zajęły się wizażystki marki Golden Rose, a za stylizacje i suknie odpowiedzialna była Joanna Bistram z showroomu Dress Point.

Już wkrótce będziemy mieli okazję obejrzeć oficjalne zdjęcia wszystkich finalistek Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Laureatki konkursu będą reprezentowały nasz region w ogólnopolskich wyborach, która zaplanowane są na jesieni. Obecnie panującą Miss Polonia 2017 jest Agata Biernat ze Zduńskiej Woli.


fot. Filip Mazurkiewicz

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.