miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

« Przejdź do listy aktualności

Już w sobotę, 19 marca 2016r. odbędzie się gala finałowa kolejnej edycji wyborów Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2016. Są to eliminacje do konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2016, który odbędzie się już w maju. Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia finalistek wyborów.
 
 • 1-EVELINA PIDLISNA Kandydatka nr 1: Evelina Pidlisna- studentka I roku dietetyki. Zafascynowana fitnessem i zdrową żywnością. Towarzyska, sumienna i przebojowa.

 • 2-KAMILA RUT- studentka I roku pielęgniarstwa. Jej największym marzeniem są dalekie podróże. Interesuje się fryzjerstwem, modą i filmami psychologicznymi.

 • 3-MARIA KOŁODZIEJCZYK: Maria Kołodziejczyk- studentka II roku stomatologii. Lubi podejmować nowe wyzwania. Jej hobby to sport, teatr i dobra książka.

 • 4-KINGA KOSIŃSKA: Kinga Kosińska- studentka I roku położnictwa. Uśmiechnięta, ambitna i lubiąca postawić na swoim. Kocha sport, interesuje się tańcem, podnoszeniem ciężarów oraz podróżami.

 • 5-ANNA MALARSKA: Anna Malarska- studentka II roku położnictwa i I roku pielęgniarstwa. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę i przyjaciół. Kocha podróże, muzykę oraz fotografię

 • 6-PAULINA SZCZUPAK: Paulina Szczupak- studentka I roku położnictwa. Interesuje się muzyką i sportem. W wolnym czasie lubi czytać książki i jeździć na rowerze. Kocha pracować z dziećmi.

 • 7-KLAUDIA KAJL: Klaudia Kajl- studentka I roku technik dentystycznych. Jej ogromną pasją jest jazda konna. Nie lubi rutyny, woli aktywnie spędzać czas. Miłośniczka podróży.

 • 8-ZOFIA KOWALEWSKA: Zofia Kowalewska- studentka II roku kierunku lekarskiego. Uwielbia poznawać świat nauki, techniki i sztuki. Kocha podróże i sporty motorowe. W wolnym czasie gra na pianinie.

 • 9-ADRIANNA SZEWCZYK: studentka III roku kierunku lekarskiego. Jej hobby to gotowanie i rysowanie. Interesuje się muzyką, filmem i kuchnią śródziemnomorską.

 • 10-MAŁGORZATA JAKUBOWSKA: studentka I roku pielęgniarstwa. Kocha pomagać innym. Osoba otwarta i pełna energii. Wysoko stawia sobie poprzeczkę

 • 11-PAULINA NAPIERALSKA: Paulina Napieralska- studentka II roku farmacji. Interesuje się modą i makijażem. Gdyby mogła poznać przyszłość, dokładnie zaplanowałaby swoje życie

 • 12-JOANNA KIEŁBASA: Joanna Kiełbasa- studentka I roku położnictwa. Lubi wyzwania i zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę. Interesuje się architekturą, sportem i rysunkiem

 makijaż - Dominika Miśkiewicz - Make up Artist
włosy - Adam Kozieł Fryzjer Stylista Hair Stylist
fotograf - rozentuzjazmowany photography
baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.