miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Sukces! Natalia Piguła w top15 Miss Intercontinental

« Przejdź do listy aktualności

W sobotę, 14 grudnia w Maritim Hotel w Magdeburgu odbył się finał 42. edycji jednego z najstarszych międzynarodowych konkursów piękności – Miss Intercontinental 2013. Polskę reprezentowała Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu w którym wzięło udział ponad 60 kandydatek z całego świata okazał się dla naszej Miss bardzo szczęśliwy.

 

Decyzją międzynarodowego jury Polka znalazła się w ścisłym, finałowym gronie 15 finalistek wyborów Miss Intercontinental! To ogromne wyróżnienie dla naszego kraju, ponieważ bardzo rzadko udaje się kandydatkom z Polski odnieść sukces na międzynarodowych zawodach. Jest to największy sukces łódzkiej reprezentantki w tym roku!

 

            Konkurs wygrała Miss Rosji, Ekaterina Plekhova. Kolejne miejsca zajęły kandydatki z Portoryko, Kolumbii, Filipin i RPA (awans 1 kandydatki z każdego kontynentu). Przyszłoroczny finał konkursu Miss Intercontinental 2014 prawdopodbnie odbędzie się w Rosji.

 

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.

 

Serdecznie gratulacje dla naszej Miss !!

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.