miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Sukces Magdaleny Michalak Na Miss Intercontinental

« Przejdź do listy aktualności

Magdalena Michalak w 15tce najpiękniejszych kobiet świata na Miss Intercontinental 2014


W Magdeburgu w Niemczech odbył się międzynarodowy finał 43 edycji konkursu Miss Intercontinental 2014. Polską reprezentantką była Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Magdalena Michalak z Konstantynowa Łódzkiego. Magdalena osiągnęła ogromny sukces w wyborach awansując do finałowej 15tki finalistek z ponad 70 uczestniczek. Dodatkowo znalazła się w finałowej trójce Najpiękniejszych Europejek w Miss Intercontinental 2014. Konkurs wygrała po raz pierwszy w historii reprezentantka Tajlandii.

 

Nasza Miss przed finałem konkursu wzięła udział w zgrupowaniu, gdzie wraz z kandydatkami z ponad 70 krajów brała udział w wielu wieczornych galach, spotkaniach z lokalnymi władzami Berlina i Magdeburga, sesjach zdjęciowych, pokazach mody, a także zwiedziła najciekawsze miejsca miasta gospodarza. Na gali finałowej nasza Miss zaprezentowała się m.in. w sukni narodowej i sukni wieczorowej projektu Violi Piekut oraz w kostiumie kąpielowym przygotowanym przez markę Gabbiano. 

 

Magdalena Michalak jest studentką kierunku projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych
w Łodzi. Od kilku lat pracuje jako modelka, zaprojektowała także swoją debiutancką, autorską kolekcję. Jej zainteresowania to moda, projektowanie, fotografia i wizaż. Wymiary naszej Miss to 90-60-90, wzrost 174cm.

 

Więcej zdjęć z finału TUTAJ

 

Gratulujemy!

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.