miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Sesja zdjęciowa wyborów Miss Polonia Woj. Łódzkiego

« Przejdź do listy aktualności

Już 29 czerwca na rynku łódzkiej Manufaktury odbędzie się wielka gala finałowa 8. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2013! 19 finalistek wyborów wzięło udział w oficjalnej sesji zdjęciowej.


Efekty całodziennej pracy ekipy będziemy mieli okazję zobaczyć na oficjalnej stronie konkursu www.misspolonialodzkie.pl, u patronów medialnych wydarzenia jak i w materiałach promocyjnych wyborów. Oficjalne zdjęcia kandydatek tegorocznej edycji są zwiewne, lekkie i eteryczne. Minimalizm stylizacji pozwala na obiektywną ocenę wyjątkowej urody finalistek.


Autorką fotografii jest Kinga Wasilewska, natomiast za stylizację sesji zdjęciowej odpowiedzialni byli specjaliści z Centrum Urody Ewy i Justyny Myśkiewicz (makeup) oraz Atelier Stylu Marzeny Borowskiej (fryzury), którzy od wielu lat współpracują z konkursem Miss Polonia i dbają o wizerunek najpiękniejszych łodzianek.


fot. backstage – Karol Gajos

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.