miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Ola Wiesiołek została Miss Polonia Nastolatek 2013

« Przejdź do listy aktualności

Aleksandra Wiesiołek, uczennica III Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi zdobyła tytuł Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2013. Finał konkursu odbył się 9 lutego w Teatrze Miejskim w Sieradzu. Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Sieradz.

Nowa Miss uczy się w liceum ogólnokształcącym i pochodzi z Łodzi. Jej największa pasja to snowboarding – jest mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Aktualnie przygotowuje się do kolejnej zimowej olimpiady, o w której udziale marzy od dziecka. W wolnym czasie pracuje także jako modelka.

12 finalistek z całego regionu na gali finałowej zaprezentowało się w kilku pokazach m.in. w kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych Desprado London, strojach młodzieżowych ExModa oraz autorskiej kolekcji projektu Patrycji Plesiak. Finał, który poprowadziły Katarzyna Kuziemska, I wice Miss Świata Studentek 2010 i Małgorzata Neuman, Miss Publiczności 2007, uświetniły występy finalistów programu X-Factor: Mai Hyży i Wojciecha Ezzata.Oficjalne wyniki konkursu:

Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2013 – 11. Aleksandra Wiesiołek
I wice Miss Polonia Nastolatek Woj. Łódzkiego 2013 – 6. Roksana Matuszewska
II wice Miss Polonia Nastolatek Woj. Łódzkiego 2013 – 4. Patrycja Kucharska

Miss Publiczności – 8. Aleksandra Manios
Miss Osobowości – 1. Maja Piecyk
Miss Dziennika Łódzkiego – 8. Aleksandra Manios

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.