miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Oficjalne zdjęcia finalistek konkursu Miss Polonia 2017

« Przejdź do listy aktualności

Już 26 listopada odbędzie się finał konkursu Miss Polonia 2017. Wśród 20 finalistek do tytułu najpiękniejszej Polki znalazło się 5 reprezentantek naszego regionu:

 

NELA SERWACIŃSKA

Kilka słów o mnie: Studiuję na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku pielęgniarstwo. Chciałabym w przyszłości, z racji mojego zawodu, nieść pomoc ludziom, także w krajach w których pomoc medyczna jest znacznie ograniczona, z tego względu szlifuję język angielski. Wolny czas lubię spędzać zarówno w samotności czytając dobra książkę jak i w gronie znajomych. Często uciekam też od codziennych rozterek w trakcie przejażdżek po pustych drogach motocyklem lub jazdy konno.

 

MAGDALENA BORKOWSKA

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Jugowic, małej miejscowości na Dolnym Śląsku w powiecie wałbrzyskim. Studiuję stomatologię już III rok na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Interesuję się motoryzacją oraz kuchnia włoską. Moje zamiłowanie do motoryzacji zaczęło się w dzieciństwie, kiedy mama po raz pierwszy zabrała mnie na Rajd Polski. Znam język angielski oraz niemiecki w zakresie podstawowym. W wolnych chwilach staram się wracać w rodzinne strony, gdzie mogę odpocząć od wielu obowiązków, spędzając czas z rodziną lub wybieram siłownię, która jest idealnym miejscem na relaks psychiczny.

 

ROKSANA KAROLAK

Kilka słów o mnie: Jestem tegoroczną maturzystką. Wkrótce zaczynam studia na dwóch kierunkach - Prawo i Dziennikarstwo międzynarodowe. Wybór studiów nie  stanowił dla mnie żadnego problemu, ponieważ wybrane przeze mnie kierunki są związane z moimi zainteresowaniami. Na co dzień pracuję jako redaktor w jednej z łódzkich redakcji. Mimo, że mam dopiero niespełna 19 lat to staram się myśleć przyszłościowo i skupiać wyłącznie na zdobywaniu doświadczeń oraz wykształcenia, które wkrótce pomogą mi w pracy w wymarzonym zawodzie. Obecnie nie potrafię określić, czy widzę siebie bardziej w pracy w kancelarii adwokackiej czy w programie telewizyjnym, jednak mam nadzieje, że kilka lat studiów pomogą mi podjąć decyzję. Bardzo lubię podróżować i poznawać różne kultury. W wolnym czasie lubię gotować, spotykać się z przyjaciółmi i chodzić na zajęcia taneczne.

 

KAROLINA POŁETEK

Kilka słów o mnie: Jestem tegoroczną maturzystką, a od października stanę się studentką Politechniki Łódzkiej na wydziale Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej - IFE. Mój kierunek to Business and Technology. Liczę, że studia te pozwolą na rozwój moich pasji- naukę języków obcych oraz podróże. W wolnych chwilach lubię chodzić do kina, czytać książki lub po prostu aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Obecnie porozumiewam się w j. angielskim oraz niemieckim, ale w planach mam rozpoczęcie nauki trzeciego języka. Moim marzeniem jest dalszy rozwój osobisty oraz ambitne dążenie do wyznaczanych przeze mnie celów. W przyszłości chciałabym móc dumnie spojrzeć wstecz i czuć, że w pełni skorzystałam ze swojego życia.

 

AGATA BIERNAT
Kilka słów o mnie: Jestem urodzonym sportowcem, przetańczyłam większość życia, obecnie pracuje jako modelka, a czas wolny spędzam w samochodzie zmieniając miejsca pobytu. Regularnie chodzę na siłownie. Staram się zdrowo żyć, ale bez popadania w paranoję. Jestem raczkującą blogerką, korzystam z życia i wyciągam z niego najwięcej ile się da.

  • NELA SERWACIŃSKA

  • NELA SERWACIŃSKA

  • MAGDALENA BORKOWSKA

  • MAGDALENA BORKOWSKA

  • ROKSANA KAROLAK

  • ROKSANA KAROLAK

  • KAROLINA POŁETEK

  • KAROLINA POŁETEK

  • AGATA BIERNAT

  • AGATA BIERNAT

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.