miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Natalia Piguła z Łodzi wśród 12 najpiękniejszych Polek!

« Przejdź do listy aktualności

W sobotę, 2 lutego 2013 w warszawskim ATM Studio odbył się finał wyborów Miss Polonia 2012. O tytuł najpiękniejszej walczyło 19 finalistek z całej Polski. Decyzją widzów Programu Drugiego Telewizji Polskiej, którzy w głosowaniu SMS wskazali najpiękniejszą Polkę tytuł oraz koronę Miss Polonia otrzymała 25-letnia Paulina Krupińska z Warszawy. Miss Polonia 2012 odebrała koronę z rąk ustępującej Marceliny Zawadzkiej. W drugiej połowie roku Paulina będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2013.

Miss Polonia Województwa Łódzkiego, 18 letnia Natalia Piguła z Łodzi znalazła się w finałowej 12 konkursu. Z tego miejsca chcemy jej serdecznie podziękować za wspaniały występ i prezentację podczas gali finałowej, pracę włożoną w przygotowania do konkursu i ostateczny wynik! Gratulacje Natalio!

Galę Miss Polonia poprowadzili Edyta Herbuś i Maciej Kurzajewski. Finalistki Miss Polonia zaprezentowały się w czterech wyjściach: strojach kąpielowych SHE, dwóch stylizacjach przygotowanych przez markę Betti Design oraz finałowym wyjściu w kreacjach Macieja Zienia. Na scenie, obok 19 kandydatek do korony najpiękniejszej Polki wystąpiła Edyta Górniak oraz zespół Afromental.

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.