miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Natalia Piguła na Miss Intercontinental 2013

« Przejdź do listy aktualności

 

Agencja Impresaryjna Igo-Art z przyjemnością informuje, że polską reprezentantką w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2013 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu odbędzie się 14 grudnia w Magdeburgu.

Pierwsza edycja konkursu Miss Intercontinental odbyła się w 1971 roku. Obecnie panująca Miss pochodzi z Wenezueli. Organizatorem konkursu jest World Beauty Organization z siedzibą w Panamie. Konkurs Miss Intercontinental jest jednym z najstarszych corocznie odbywających się konkursów piękności na świecie.

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Pochodzi z Łodzi i w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012. Reprezentowała nasz region w ogólnopolskich wyborach Miss Polonia 2012 gdzie znalazła się w ścisłym finale. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz sporty zimowe w szczególności snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.

Wkrótce więcej informacji na temat przygotowań naszej Miss do wyjazdu na konkurs.

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.