miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Konferencja prasowa przed World Miss University

« Przejdź do listy aktualności

Już dziś o godz. 9:00 z lotniska Okęcie w Warszawie na konkurs World Miss University do Korei wylatuje Anna Miller, Miss Polonia Studentek Łodzi 2013 i II wice Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2013. Finał konkursu odbędzie się 28 stycznia w Seulu, w Korei.

Anna Miller jest studentką Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Taniec. Od kilku lat pracuje jako tancerz, choreograf. Jej zainteresowania to przede wszystkim taniec, jazda konna oraz akrobatyka. Wymiary naszej Miss to 89/63/92, wzrost 180cm.

Pierwsza edycja konkursu Miss World University odbyła się w 1986 roku i została zorganizowana przez International Association of University Presidents. Obecnie panująca Miss pochodzi z Danii. Organizatorem konkursu jest World Miss University Organization z siedzibą w Korei. Konkurs Miss World Miss University jest jednym z najstarszych corocznie odbywających się konkursów piękności na świecie.

Anna na finale konkursu zaprezentuje się w specjalnie przygotowanych na wyjazd kreacjach: stroju narodowym projektu Patrycji Plesiak, studentki ASP w Łodzi oraz sukni wieczorowej projektu Violi Piekut. Stroje zostały oficjalnie zaprezentowane podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w AHE. Nasza Miss weźmie także udział w konkursie Miss Talent, gdzie zaprezentuje układ taneczny. 

W trakcie dwutygodniowego zgrupowania nasza Miss weźmie udział m.in. w debacie na temat pokoju i ochrony środowiska. Kandydatki konkursu zbudują także symboliczne ‘drzewo pokoju’ z przywiezionych przez siebie pustych nabojów jako znak i symbol integracji ambasadorek z całego świata przeciwko działaniom wojennym.

Trzymamy kciuki za sukces naszej Miss!

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.