miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Konferencja Miss Polonia Studentek Łodzi 2015

« Przejdź do listy aktualności

19 maja '15 w Szwalni Smaków odbyła się konferencja prasowa tegorocznej edycji Miss Polonia Studentek Łodzi z udziałem wszystkich finalistek konkursu, organizatorów, Partnerów. Prezentujemy relację z tego wydarzenia. Gala finałowa wyborów odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 maja '15 o godzinie 19:00 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Impreza zorganizowana jest w ramach obchodów jubileuszu 70lecia Łodzi Akademickiej. Organizatorem konkursu jest agencja IGO-ART.

W konkursie bierze udział 16 finalistek - reprezentantek wszystkich łódzkich uczelni publicznych jak i prywatnych: Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego, Akademii Sztuk Pięknych, Politechniki Łódzkiej, Akademii Muzycznej, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

Na gali finałowej uczestniczki zaprezentują się w pokazach kolekcji sukien wieczorowych, sukienek koktajlowych czy strojach dziennych. Choreografię do wszystkich pokazów przygotowała Agata Biernat – I wice Miss Polonia 2009.

Imprezę poprowadzą: Magdalena Michalak – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Małgorzata Neuman oraz Łukasz Bogdan – Radio Eska. W cześci artystycznej zobaczymy m.in. muzyczną gwiazdę wieczoru Magdalenę Tul, znaną z takich programów jak Jaka to melodia czy The Voice of Poland, tancerzy  Patman Crew oraz artystów Akademii Muzycznej w Łodzi czyli Mazel Tov Clarinet Quartet.

Trwa także głosowanie sms na Miss Publiczności 2015. Aby wesprzeć swoją faworytkę w konkursie, wystarczy wysłać sms o treści IGOART.X (X = numer wybranej kandydatki) na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT za sms) Głosowanie trwa do 23.05.2015r. do godz. 20:00. 

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.