miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Jagoda Grzejszczak nową Miss Uniwersytetu Medycznego

« Przejdź do listy aktualności

Jagoda Grzejszczak została wybrana Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2013. Na gali finałowej w auli Centrum Dydaktycznego UM przy ul. Pomorskiej 251 wystąpiło łącznie 11 kandydatek, które pokazały się m.in. w fartuchach medycznych i strojach kąpielowych.

Nowa miss uczelni, która podczas gali finałowej wystąpiła z numerem 4, została wybrana także Miss Publiczności. Jagoda studiuje na pierwszym roku na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Jest hobby to gotowanie, fotografia. Interesuje się również medycyną, zdrowym odżywianiem, aktywnie lubi spędzać czas wolny. Jej wymiary to 89-65-92.

Pierwszą wicemiss wybrano Patrycję Ziółkowską (nr 9), a drugą wicemiss została Agata Wójcik (nr 1), która zdobyła również tytuł Miss Internautów.

Laureatki konkursu będą reprezentować Uniwersytet Medyczny na wyborach Miss Studentek Łodzi, które odbędą się 18 maja. Do finału tego konkursu zakwalifikowały się także Agata Kowalska (nr 2), Ewa Knopik (nr 3) oraz Katarzyna Kwiecień (nr 5), które na piątkowej gali uzyskały dzikie karty.

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.