miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Gala otwarcia Open Hair Festival z udziałem Agaty Bryl

« Przejdź do listy aktualności

Nowokoronowana Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2013 na zaproszenie Prezydenta Miasta Sieradza, Pana Jacka Walczaka była gościem gali otwarcia kolejnej edycji festiwalu Open Hair Festival 2013 organizowanego w Sieradzu.

Program trzydniowego festiwalu, który odbył się w dniach 19-21 lipca, wypełniły pokazy mistrzów grzebienia, spektakle, wystawy, pokazy mody i muzyczne koncerty. W wydarzeniu wzięło udział blisko 15 tysięcy osób. Wśród nich mieszkańcy Sieradza, styliści fryzur, pasjonaci sztuki fryzjerskiej, a także goście z zagranicy: Bułgarii, Anglii, Irlandii i Łotwy oglądali niezwykłe widowiska w wykonaniu mistrzów, m.in. Clubu Antoine i duetu Milek Design oraz projektantów Transmode. Na scenie pojawili się aktorzy – Ewa Kasprzyk, Ada Fijał, Maja Bohosiewicz i Violetta Arlak, a także zespół Teatru Nowego z Łodzi. Po raz 29. odbył się Ogólnopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine’a Cierplikowskiego, któremu w tym roku przewodniczył Janusz Szymański, uczeń samego mistrza. W Sieradzu po raz kolejny pobito rekord świata w jednoczesnej stylizacji fryzur. W tym roku wzięło w nim udział 680 osób. Sieradz ponownie udowodnił, że jest fryzjerską stolicą Polski.SONDA

Czy podoba Ci się nowa Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018?
Tak, jest bardzo ładna
Nie, miałam/em inne faworytki

naturhouse-banner-reklamowy.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.