miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Finał Miss Polonia Studentek Łodzi 2016

« Przejdź do listy aktualności

Już 21 maja w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się gala finałowa 7. edycji Konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2016!

W konkursie biorą udział reprezentanki wszystkich łódzkich uczelni publicznych jak i prywatnych: Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego, Akademii Sztuk Pięknych, Politechniki Łódzkiej, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

Na finale, 16 kandydatek zaprezentuje się w 5 pokazach: sukienki koktajlowe By Mielczarkowski, kostiumy kąpielowe Gabbiano, kolekcja dzienna marki Taffi, garnitury Lanta oraz suknie wieczorowe Adika collection.

Galę poprowadzi dziennikarz TVN, Mateusz Hładki. W części artystycznej wystąpią: tancerze Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, Martyna Rybka - I wice Miss Polonia Studentek Łodzi 2015 oraz Madonna SHOW.

Ruszyło także głosowanie sms na Miss Publiczności 2016. Aby wesprzeć swoją faworytkę w konkursie, wystarczy wysłać sms o treści IGOART.X (X = numer wybranej kandydatki) na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT za sms) Głosowanie trwa do 21.05.2016r. do godz. 20:00.

W celu uzyskania zaproszeń lub akredytacji prasowych na wydarzenie prosimy o e-mail na kontakt@igo-art.net

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.