miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Casting do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018

« Przejdź do listy aktualności

W dniach 3-4 oraz 8-9 marca 2018 w godzinach 12:00 – 18:00 w rotundzie łódzkiej Manufaktury odbędzie się casting do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Marzysz o koronie najpiękniejszej Polki? Chcesz powtórzyć sukces aktualnej Miss Polonia 2017, Agaty Biernat? Przyjdź na eliminacje!

Informacje dla kandydatek:

  • wiek: 18-28 lat
  • obywatelstwo: polskie
  • stan cywilny: bezdzietna panna
  • brak widocznych blizn i tatuaży na ciele

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata.

W ciągu 87 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 39 Polek. W tym roku wybierzemy już 40. królową piękności. Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Laureatki konkursu reprezentują nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.  

Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan i wiele innych. Obecnie panującą Miss Polonia jest Agata Biernat ze Zduńskiej Woli.SONDA

Czy podoba Ci się nowa Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018?
Tak, jest bardzo ładna
Nie, miałam/em inne faworytki

naturhouse-banner-reklamowy.png
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.