miss polonia województwa łódzkiego
kandydatki1.jpg


NEWS

Anna Miller została Miss Polonia Studentek Łodzi

« Przejdź do listy aktualności

Podczas sobotniej IV gali konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi w nowo otwartym Centrym Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych wybrano najpiękniejszą łódzką studentkę. Tytuł Miss Polonia Studentek Łodzi 2013 otrzymała Anna Miller z AHE.

15 finalistek do tytułu, reprezentantki łódzkich wyższych uczelni: UŁ, PŁ, UMED oraz AHE zaprezentowały się w pięciu odsłonach: stroje marki Bibise, Gabbiano, Blue Shadow, Lanta oraz kolekcji Arkadiusza Taraski. O stylizację fryzur i makijaży kandydatek zadbali specjaliści ze Szkoły Kosmetologii, Stylizacji i Mody Anagra. Choreografię przygotowała Agnieszka Cygan, wykładowca AHE na kierunku taniec. Gospodarzem wieczoru był Adam Malik. Przerwy między pokazami wypełniały występy tancerzy AHE, muzyków Akademii Muzycznej w Łodzi oraz piosenkarki Sabiny Sago (uczestniczki programu Voice of Poland), która umiliła niecierpliwe oczekiwanie na moment rozstrzygnięcia.

Zdaniem jury, w którym zasiedli rektorzy, profesorowie i przedstawiciele wszystkich uczelni współpracujących z konkursem Miss Polonia, najlepszą okazała się Anna Miller z AHE i to jej koronę przekazała ubiegłoroczna Miss Anna Kowalska  z Politechniki Łódzkiej. Tytuły wicemiss otrzymały studentki Uniwersytetu Medycznego Jagoda Grzejszczak i Patrycja Ziółkowska. Natomiast w głosowaniu SMS bezkonkurencyjna okazała się Karolina Pszczółkowska z Politechniki Łódzkiej i to ona została Miss Publiczności.Agencja Igo-Art przyznała także 3 dzikie karty, które uprawniają do startu w kolejnych etapach konkursu Miss Polonia. Otrzymały je Valeria Gora z AHE, Kira Miler z UŁ oraz Katarzyna Helak z PŁ.

Laureatki konkursu Miss Studentek Łodzi 2013 wezmą udział w wielkim finale wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2013. Gala finałowa odbędzie się 29 czerwca na rynku łódzkiej Manufaktury. Serdecznie zapraszamy!

 

fot. Kinga Wasilewska

 

GALERIA Z FINAŁU KONKURSU MISS POLONIA STUDENTEK ŁODZI 2013

baner-nude-look-950-x-150-px-v2.jpg
MEDIA O NAS
IGO-ART

Agencja IGO-ART od 2006 jest organizatorem największych imprez modowych oraz konkursów piękności w Łodzi i w Polsce. Zajmujemy się produkcją m.in. konkursu Miss Polonia, The Look Of The Year.  Organizujemy także wydarzenia specjalne, eventy komercyjne, pokazy mody. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Proponujemy współpracę przy promocjach handlowych,wydarzeniach firmowych, inauguracji nowych produktów, pokazach mody, sesjach zdjęciowych.

NEWSLETTER
zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności

DOŁĄCZ DO NAS:
fb
fb
strony internetowe łódź
logotypy

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.